Marki

 • AMIPLAY

  AMIPLAY

  Amiplay to firma powstała w 2002 roku. Wyroby amiplay® w całości projektowane są oraz wytwarzane w dwóch zakładach produkcyjnych w Polsce pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży włókienniczej. Biuro projektowe wydaje kilkadziesiąt nowości rocznie a dzięki własnym kompletnym liniom produkcyjnym oraz magazynom surowców i wyrobów gotowych zapewniają wysoką dostępność produktów.

 • ANIMONDA

  ANIMONDA

  Animonda to niemiecka marka, która powstała w 1991 roku. W swoim portfolio posiada zarówno mokre karmy bytowe dla psów i kotów, jak i diety.

 • APTUS

  APTUS

  Aptus (łac. odpowiedni)- to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów, kotów i koni. Twórcą marki Aptus jest fiński koncern farmaceutyczny Orion Pharma, który tworzy, produkuje i sprzedaje środki lecznicze dla ludzi i zwierząt, substancje aktywne oraz testy diagnostyczne na rynki całego świata od 1917 roku.

 • ARION

  ARION

  ARION to marka karm dla psów i kotów produkowana w fabrykach w Belgii i Hiszpanii. Produkty jakie oferują to karmy ekonomiczne, standardowe i zróżnicowane produkty Premium, a także diety Healt&Care.

 • BARRY KING

  BARRY KING

  Baryy King jest producentem zabawek dla psów i kotów, a także szeroko pojętych akcesoriów zoologicznych takich jak : metalowe miski, podkłady higieniczne, czy też chusteczki do pielęgnacji. Dystrybutorem tej marki jest firma P.W.Hobby Piotr Matuszewski.

 • BIAŁY KIEŁ

  BIAŁY KIEŁ

  Biały kieł to polska firma, szyjąca legowiska dostosowane do potrzeb i wygody zwierząt.

 • BRIT

  BRIT

  Brit jest marką karm dla zwierząt produkowaną przez VAFO PRAHA s.r.o. w Czechach. W portfolio tego brandu znaleźć można karmy bytowe, diety oraz przysmaki dla zwierząt domowych ( Brit, Carnilove, Woolf)

 • CALITTI

  CALITTI

  Producent wysokiej klasy żwirków dla kotów.

 • CHAMP-RICHER

  CHAMP-RICHER

  Marka Champ-Richer (dawniej Champion), polskiej firmy Laboratorium Dermapharm to wysokogatunkowe kosmetyki dla zwierząt oraz prozdrowotne smakołyki na skórę i sierść. Marka ta już od 1996 roku zaspokaja wyjątkowe potrzeby pielęgnacyjne psów i kotów. Działanie kosmetyków z tej linii skupia się nie tylko na potrzebach skóry i okrywy włosowej zwierząt, ale również na trosce o komfort podczas kąpieli. Oryginalne receptury kosmetyków Champ-Richer zostały opracowane w oparciu o specjalistyczne badania naukowe. Od 2020 roku Champ-Richer to również linia prozdrowotnych smakołyków stworzonych dla zdrowej skóry i pięknej okrywy włosowej psów.

 • COMFY

  COMFY

  Marka Comfy powstała w 2011 roku i jest częścią polskiej firmy Aquael. Oferuje szereg akcesoriów zaspokajających wszelkie potrzeby zwierząt : zabawki, legowiska, torby podróżne, szczotki, żwirki dla kotów i gryzoni, smycze, szelki i wiele innych.

 • DERMA VET

  DERMA VET

  Derma Vet to marka należąca do polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Są to skuteczne, wydajne i wszechstronne preparaty pielęgnacyjne dla psów. Zawierają sprawdzone, bezpieczne składniki. Nie niszczą naturalnej bariery ochronnej skóry. Skutecznie usuwają nawet silne zabrudzenia.

 • DogShield

  DogShield

  Dogshield to marka produktów premium dla psów polskiej renomowanej firmy Biofaktor. Hasłami przewodnimi tego brandu są wysoka jakość, sprawdzone działanie, bezpieczeństwo stosowania oraz użyteczność. Dogshield to przede wszystkim pełnoporcjowe karmy bytowe, diety weterynaryjne, mieszanki paszowe uzupełniające oraz testy diagnostyczne.

 • DOLINA NOTECI

  DOLINA NOTECI

  Dolina Noteci to Polska firma zajmująca się produkcją mokrych karm dla psów i kotów. Stworzyła marki takie jak : Dolina Noteci Premium, Dolina Noteci Superfood, Natural Taste, Piper Animals, Dolina Noteci BASF, Dolina Noteci Cuisine.

 • DR SEIDEL

  DR SEIDEL

  Dr Seidel to marka polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Nastawiona jest na bezpieczeństwo zwierząt i sprawdzone receptury opracowywane w laboratoriach naukowych, przy współpracy naukowców z prestiżowych polskich uczelni. Wszystkie składniki zawarte w produktach tej marki pochodzą ze sprawdzonych źródeł gwarantujących najwyższą jakość. Przez 25 lat istnienia na rynkach zoologicznym i weterynaryjnym, marka dr Seidel  zbudowała zaufanie i dobrą opinię wśród lekarzy weterynarii, personelu sklepów zoologicznych oraz opiekunów zwierząt towarzyszących.

 • EUROWET

  EUROWET

  Producent i dystrybutor preparatów dla psów, kotów i nowych zwierząt towarzyszących. Eurowet obecny jest na rynku polskim od 1992 r. Wszystkie preparaty oparte są na bazie naturalnych składników. Produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii, opracowanych przez wiodące firmy francuskie.

 • FLEXI

  FLEXI

  Flexi to niemiecka firma słynąca z produkcji automatycznych smyczy. Marka powstała w 1972 roku. Produkty tej firmy oparte są na opatentowanej technologii, a każdy model montowany jest ręcznie.

 • FOR MY PET

  FOR MY PET

  Mark For My Pet należy do polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Są to skuteczne i wydajne preparaty pielęgnacyjne dla psów, zawierające sprawdzone i bezpieczne składniki. Nie niszczą naturalnej bariery ochronnej skóry. Usuwają nawet silne zabrudzenia.

 • FRANCODEX

  FRANCODEX

  Marka Laboratorium Francodex zajmuje się zdrowiem zwierząt od 1985 r. Obejmuje produkty do higieny i pielęgnacji dla psów, kotów oraz małych zwierząt.

 • FRESH LINE

  FRESH LINE

  Marka Fresh Line należy do polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Szampony z odżywką Fresh Line to linia kosmetyków pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych potrzeb psów. Preparaty te skutecznie myją i znakomicie pielęgnują skórę oraz sierść zwierząt.

 • JOSERA

  JOSERA

  Josera to niemiecki producent karm bytowych dla psów i kotów. Na rynku żywienia zwierząt towarzyszących pojawił się w 1989 roku. W swojej ofercie posiada karmy ekonomiczne, a także szeroką gamę karm Premium.

 • KONG

  KONG

  Kong Company to znany na całym świecie, amerykański producent wytrzymałych zabawek. Kluczowym produktem tego brandu jest KONG - zabawka w kształcie bałwanka. Oprócz tego firma oferuje również linię gryzaków dentystycznych, piłek , zabawek do ciągnięcia (takich jak KONG Wubba i KONG Tugger Knots), czy też frisbee.

 • MACED

  MACED

  Maced to polska firma, która od 20 lat tworzy wysokiej jakości przysmaki dla zwierząt. Jest to największy z producentów przekąsek w Europie i lider tego segmentu na rynku. Dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu, produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Do ich tworzenia używane są jedynie naturalne składniki, a receptury tworzone są w oparciu o ekspercką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

 • MR SMELL

  MR SMELL

  Mr Smell to marka polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Jest to seria preparatów przeznaczonych do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu zwierząt domowych oraz plam moczu z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Produkty Mr. Smell pomagają też zwalczać odruch znaczenia terenu.

 • PET INN

  PET INN

  PET INN swoje pierwsze kroki stawiał już w 1934 roku we Włoszech. Od początku 2011 roku należy do polskiej firmy Aquael, która kontynuuje filozofię marki wprowadzając produkty wysokiej jakości, bezpieczne oraz nowoczesne. Pet Inn to marka zapewniająca kompletną wyprawkę dla psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków czy żółwi wodnych.

 • ROYAL CANIN

  ROYAL CANIN

  Royal Canin to francuska firma założona w 1968 roku przez lekarza weterynarii dr Jeana Cathary. Zajmuje się produkcją karm bytowych oraz diet weterynaryjnych dla psów i kotów.

 • SABUNOL

  SABUNOL

  Sabunol to marka polskiej firmy Dermapharm dostępna w ofercie nieprzerwanie od 15 lat. Jest to seria preparatów łączących funkcje przeciwkleszczowe i przeciwpchelne. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami zweryfikowanymi przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 • Sens-i-Lavi

  Sens-i-Lavi

  Sens-i-Lavi to marka polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Jest to nowa linia 11 rodzajów szamponów dedykowanych konkretnym rasom i rodzajom sierści.

 • STRESS OUT

  STRESS OUT

  Stress Out jest marką należącą do polskiej firmy Laboratorium Dermapharm. Są to naturalne preparaty uspokajające dla psów i kotów, których receptury oparte są na kilku składniach pomagających łagodzić stres.

 • SUM-PLAST

  SUM-PLAST

  Sum-Plast to polska firma, której początki sięgają lat 70. Zajmują się produkcją akcesoriów zoologicznych dla zwierząt domowych takich jak : plastikowe miski, transportery , czy też gumowych zapachowych zabawek.

 • TRIXIE

  TRIXIE

  Trixie to znana na całym świecie niemiecka firma powstała w 1974 roku. W swojej ofercie ma szeroką gamę produktów dla zwierząt towarzyszących, gryzoni i ptaków.

 • VITAPOL

  VITAPOL

  Marka Vitapol powstała w 1991, a jej pomysłodawcą jest właściciel firmy P.W. Hobby Piotr Matuszewski. W ofercie Bardu można znaleźć karmy, przysmaki i dodatki witaminowe dla małych zwierząt i ptaków, zarówno economy jak i premium.

 • ZOLUX

  ZOLUX

  Marka Zolux stworzona w 1971 r., oferuje akcesoria i przysmaki dla wszystkich gatunków zwierząt domowych: psów, kotów, ryb ozdobnych, ptaków, małych ssaków i zwierząt hodowlanych.