Ostatnie wpisy

Poradnik

CO JEDZĄ KOTY?

CO JEDZĄ KOTY?

Wszystkie ssaki potrzebują mieszanki witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych. Organizm sam nie może ich wytworzyć, więc muszą być uzupełniane dietą. Potrzeby żywieniowe każdego gatunku są wyjątkowe, a koty nie są wyjątkiem.

CZYM KARMIĆ PSA Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ?

CZYM KARMIĆ PSA Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ?

Kiedy pies ma raka, dieta może znacząco wpływać na jakość i długość jego życia. Jednak wielu właścicieli ma często problem z ustaleniem, które pokarmy są odpowiednie dla ich chorych pupili. Nowotwór może wpływać na każdy etap procesu trawienia psa. Choroba i jej różne metody leczenia mogą powodować brak śliny i owrzodzenia jamy ustnej. Inne skutki uboczne to nudności, wymioty, biegunka i utrata apetytu. Innymi słowy, jakość życia psa może ulec znacznemu pogorszeniu.

JAK ZAPEWNIĆ SPOKÓJ ZWIERZĘTOM W SYLWESTROWĄ NOC?

JAK ZAPEWNIĆ SPOKÓJ ZWIERZĘTOM W SYLWESTROWĄ NOC?

Psy i koty nie są fanami sylwestrowych fajerwerków. W rzeczywistości - odgłosy sztucznych ogni bardzo często mają wpływ na zaginięcia zwierząt (które wystraszone, biegną przed siebie i tracą orientację), a nawet ich śmierć (ponieważ nie wytrzymują bardzo głośnych dźwięków, towarzyszących zabawie sylwestrowej). Większość zwierząt ucieka i ukrywa się przed fajerwerkami, więc nawet jeśli nie planujesz ich samemu odpalać — upewnij się, że zastosujesz odpowiednie środki ostrożności, aby chronić...

DLACZEGO MÓJ KOT BUDZI SIĘ W NOCY?

DLACZEGO MÓJ KOT BUDZI SIĘ W NOCY?

Martwisz się, że Twój kot wyrusza na nocne wędrówki lub budzi Cię wcześnie rano? Może będzie to dla Ciebie zaskakujące, ale to normalne zachowanie.

JAK SPĘDZAĆ CZAS Z KOTEM?

JAK SPĘDZAĆ CZAS Z KOTEM?

Zastanawiasz się co zrobić, by zająć i uszczęśliwić swojego kota? Poniżej znajdziesz 5 inspiracji – część z nich zapewni Wam miło spędzony czas razem, inne sprawią, że życie Twojego kota może stać się jeszcze bardziej przyjemne

JAK PRZYGOTOWAĆ DOM NA PRZYJĘCIE SZCZENIAKA

JAK PRZYGOTOWAĆ DOM NA PRZYJĘCIE SZCZENIAKA

Marzysz o szczeniaku, ale chciałbyś, aby twoje mieszkanie pozostało w nieskazitelnym stanie? Boisz się, że młody pies i porządek się wykluczają? Na szczęście – nie. Jest wiele sposobów, które pomogą Ci cieszyć się jednym i drugim.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WĘDRÓWKĘ Z KOTEM

PRZYGOTUJ SIĘ NA WĘDRÓWKĘ Z KOTEM

Planujesz wakacyjne wyprawy, ale nie wiesz co zrobić ze swoim kocim przyjacielem? Weź go ze sobą! Nasz mały poradnik podpowie Ci jak wędrować z kotem, abyście oboje byli zadowoleni.